Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis zásahu:

Dne 16.8.2010 v 18:30 byla jednotka povolána k čerpání sklepa rodinného domu v Proboštově. Po odčerpání vody byl jednotce nahlášena další událost. Jednalo se o spadlý strom který byl svými větvemi opřen o rodinný dům v Proboštově-Přítkově. Po rozřezání stromu a jeho odklizení se jednotka vrátila zpět na základnu. Po příjezdu na základnu byl jednotce nahlášen zatopený sklep v Proboštově. Jednotka proto neprodleně vyjela na místo události kde bylo průzkumem zjištěno, že se ve sklepě rodinného doma nachází cca 50 cm vody. Jednotka pomocí plovoucího čerpadla tyto sklepní prostory odčerpala a po ukončení zásahu se vrátila zpět na základnu.


                                     1) Čerpání vody ul. Dělnická

Obrazek2) Spadlý strom Přítkov

Obrazek  
                                                                           
3) Čerpání vody ul. Zemská     

Obrazek